Hakkımızda

Kliniğimizde odak noktasını insan olarak sizsiniz. Bunun için kliniğimizde geçireceğiniz sürenin sizin için mümkün olduğunca rahat olmasını sağlamak istiyoruz.

Rahatlanacak mekanlar

Kliniğimiz, ziyaretinizi mümkün olduğunca rahat geçirebilmeniz için tasarlanan modern donanımı ile sizleri beklemektedir. Bu kapsamda, özel banyolu, konforlu odalarımız hizmetinizdedir. Tabii ki telefon, kasa, WLAN ve televizyon donanıma dahildir.

Bekleme salonumuz sizlere rahat edebileceğiniz bir atmosfer sunar. Burada kitaplar, uluslar arası dergiler ve günlük gazeteler bulabilirsiniz. Kafeteryamızda fiziksel ihtiyaçlarınız için sizlere ufak aperatifler ve içecek servisi yapıyoruz, mağazamızda ise kliniğimizde geçirdiğiniz sürenin mümkün olduğunca rahat olmasını sağlamak için gereken her şeyi bulabilirsiniz.

Kliniğimiz Berlin City’nin batısında bulunmaktadır. Kliniğin hemen yanında seçkin oteller, uluslar arası üne sahip butikler, galeriler, KaDeWe, ünlü Kurfürstendamm gibi çok özel alış veriş olanaklarının yanı sıra diplomatik temsilcilikler ve havayolu kuruluşları da bulunmaktadır.

Tedavi yöntemi

Kliniğimizin diğer bir ağırlık noktasını da koruyucu, minimal invazif tedavi yöntemleri oluşturmaktadır. Şimdiye kadar size diğer doktorlar tarafından iyileşme ihtimali verilmediyse bile biz probleminizi özel olarak ele alıyoruz. Hep birlikte şikayetleriniz için uygun bir tedavi yöntemi bulmaya çalışıyoruz.

Asıl terapi ancak hastayla yapılan kapsamlı görüşmelerin, muayenenin ve teşhisin ardından gerçekleştirilir. Böylece her hasta kendine özel en uygun şekilde tedavi edilir. Eğer konservatif ve minimal invazif terapiler etkili olamıyorsa, diğer modern operasyonlar düşünülebilir.

En baştan itibaren size eşlik ediyoruz

En uygun tıbbi desteğin sağlanması kadar, hastalarımıza yüksek derecede insani yaklaşımla muamele edilmesi ve onlara rahat edebilecekleri bir ortam sunulması konusunda da sorumluluk üstlenmeye önem veriyoruz.

Bunun için yatarak tedaviniz süresince bakım personelimiz gece gündüz hizmetinizdedir. Ayrıca İngilizce, Arapça, Bulgarca, Rusça, Lehçe ve Fransızca gibi pek çok dili konuşan çalışanlarımız hizmetinizdedir. Güvenliğinizle biz ilgileniyoruz ve isteklerinize, geleneklerinize ve dininize saygı duyuyoruz.