מי אנחנו

בבית החולים שלנו האדם, כלומר אתם, נמצא תמיד במרכז. אנו רוצים כי השהות אצלנו תהיה לכם חוויה נוחה ככל האפשר.

מקום למרגוע

בית החולים שלנו מקבל את פניכם בציוד החדשני ביותר המבטיח כי שהותכם אצלנו תהיה נוחה ככל האפשר. כמובן, עומדים לרשותכם חדרים בודדים עם חדר אמבטיה פרטי. בכל חדר טלפון, כספת, גישה לאינטרנט (WLAN) ומכשיר טלוויזיה.

בטרקלין של בית החולים תפגשו אווירה נינוחה. נמצאים כאן לשימושכם ספרים, כתבי עת בינלאומיים ועיתונים יומיים. בקפטריה תוכלו ליהנות מחטיפים ומשקאות ובחנות הנוחות תמצאו כל מיני חפצים שינעימו לכם ויקלו עליכם את השהות במוסד.

הקליניקה ממוקמת במרכז העיר ברלין מערב. בקרבת מקום ממוקמים מלונות יוקרה, בוטיקים בעלי שם עולמי, גלריות, אתרי קניות יוקרתיים, כגון בית הכל-בו KaDeWe המפורסם, רחוב קורפירסטנדאם האלגנטי, וגם נציגויות דיפלומטיות ומשרדים של חברות תעופה.

הליכים וטיפולים

הליכים טיפוליים משמרים וזעיר-פולשניים הם המטרה המרכזית של בית החולים. גם אם עד כה לא הובטח לכם על ידי רופאים אחרים הסיכוי לשפר את מצבכם, אנו נטפל בבעיה שלכם באופן אישי ופרטני. אנו מנסים יחד אתכם למצוא את הטיפול המתאים שיביא מזור למכאוביכם.

רק לאחר שיחה ממצה עם המטופל, בדיקה ואבחון מדויק מתחיל הטיפול. תודות לכך זוכה כל מטופל לטיפול פרטני ואישי. רק לאחר שהטיפולים השמרניים או הזעיר-פולשניים אינם עוזרים, נשקל לפנות לשיטות ניתוחיות חדשניות אחרות.

טיפול מהרגע הראשון

מתוך הבנה, שלצד הטיפול הרפואי המיטבי יש גם חשיבות עליונה לדאגה האנושית ולסיעוד אישי ומסור, אנו מתחייבים לתת למטופלינו יחס אנושי חם ולסביבה מכובדת, ידידותית ונעימה.

על כן יעמוד לרשותכם במשך כל זמן האשפוז הצוות הסיעודי מסביב לשעון. בנוסף, העובדים שלנו מדברים שפות רבות, וביניהן אנגלית, ערבית, בולגרית, רוסית, פולנית וצרפתית, וכולם עומדים לרשותכם. אנו דואגים לביטחונכם ומכבדים את כל מאווייכם, ואת המסורת והדת של כל אחד ואחד.